Przejdź do treści

Rehabilitacja online

Rehabilitację online organizujemy przy wykorzystaniu nowoczesnej platformy Teleneuroforma.

Jak skorzystać z rehabilitacji online (Teleneuroformy)?

1. Skontaktuj się z nami telefonicznie, by podać wszelkie niezbędne dane. Nasze dane kontaktowe znajdziesz TUTAJ, lub na dole tej strony.

2. Na podany przez siebie adres e-mail otrzymasz link z zaproszeniem do ćwiczeń z Neuroformą:

KLIKNIJ: ROZPOCZNIJ ĆWICZENIA Z NEUROFORMĄ

3. Zostaniesz przekierowany na stronę z formularzem rejestracyjnym, który należy wypełnić oraz zaakceptować regulamin oraz kliknąć POTWIERDŹ (opcjonalnie można zapamiętać hasło)

4. Następnie zostaniesz przekierowany do platformy TELENEUROFORMA, gdzie znajdują się ćwiczenia zaproponowane przez terapeutę.

5. Kliknij URUCHOM przy danym ćwiczeniu i postępuj zgodnie z instrukcją!

Czym jest Teleneuroforma?

Teleneuroforma to platforma dedykowana pacjentom, dzięki której możesz ćwiczyć pod okiem fizjoterapeuty nie wychodząc z domu.
Do ćwiczeń wystarczy komputer lub tablet z kamerą internetową i dostępem do Internetu, nie są wymagane żadne dodatkowe urządzenia.
Terapeuta tworzy specjalnie dla Państwa indywidualny program ćwiczeń, który pozwoli wrócić do zdrowia i formy. Pacjent może samodzielnie ćwiczyć w domu wchodząc na stronę internetową gdzie czekają na niego przygotowane zestawy zadań. Rehabilitant ma wgląd w szczegółowe informacje o przebiegu ćwiczeń. Specjalista może zdalnie skorygować pacjenta nagrywając instruktaż i informację zwrotną w formie wiadomości wideo, którą pacjent może obejrzeć w domu. Rehabilitant i pacjent mogą wymieniać ze sobą informacje w formie tekstowej, głosowej, lub wideo.

Szybki kontakt

Skip to content