Przejdź do treści

O nas

Donamed to miejsce, które zrodziło się w Rybniku z chęci pomocy ludziom, przywracania i utrzymania ich zdrowia, ale prze wszystkim z wielkiej pasji do fizjoterapii. Każdy z naszych Pacjentów posiada własną historię, dlatego terapia zawsze dostosowana jest do indywidualnych potrzeb.

Dzięki precyzyjnej diagnozie i właściwe dobranej terapii leczymy ostre i przewlekłe bóle, choroby neurologiczne, ortopedyczne, przewlekłe i ostre choroby kręgosłupa, urazy sportowe, wady postawy, różne zaburzenia funkcjonowania organizmu. Stosujemy nowoczesne i zarazem sprawdzone terapie, takie jak: fizykoterapię, kinezyterapię (ćwiczenia lecznicze), masaże lecznicze i relaksacyjne oraz nowość w naszym gabinecie – rehabilitację online. Oferujemy także rehabilitację pocovidową.

Nasz zespół to wysokiej klasy specjaliści cechujący się zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do terapii. Fizjoterapeuci reprezentują najwyższą wiedzę, a ich doświadczenie i profesjonalizm gwarantuje wykonanie zabiegów rehabilitacyjnych na najwyższym poziomie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz cennikiem. Zapraszamy także do kontaktu.

Terapia Winback w gabinecie Donamed

Szybki kontakt

Skip to content