Przejdź do treści

Laser wysokoenergetyczny

Wykorzystujemy laser wysokoenergetyczny GMD Helios Cyrio Termal.

To kompletny system terapeutyczny, który składa się z lasera wysokoenergetycznego oraz modułu do krioterapii, terapii kontrastowej i termoterapii. Stosowany jest w gabinetach fizjoterapii i medycynie sportowej. To innowacyjna metoda ,która dostarcza energię do głęboko położonych tkanek bez ryzyka poparzenia pacjenta. Efekt głębokiej penetracji w laserze GMD Helios osiągnięty jest dzięki zastosowaniu bardzo wysokiej mocy lasera dochodzącej do 18W. Aplikacja wiązki laserowej podana w odpowiedni sposób sprawia, że energia lasera wysokoenergetycznego łatwo wnika w głąb chorej tkanki bez jej uszkodzenia i daje efekty biostymulacyjne, przeciwzapalne, przeciwbólowe i regeneracyjne. Natomiast połączenie laseroterapii z krioterapią podczas jednej sesji terapeutycznej  działa jeszcze bardzie przeciwzapalnie i znacznie szybciej likwiduje ból.

Laser GMD  Helios Cyrio Termal możemy stosować w stanach ostrych i przewlekłych. W stanie ostrym rozpoczynamy leczenie od terapii kontrastowej zakończonej zimnem ,następnie wykonujemy laser wysokoenergetyczny  i ponownie chłodzimy.

W stanach chronicznych zabieg rozpoczynamy laserem wysokoenergetycznym a kończymy metodą kontrastową zakończoną ciepłem.

Laser Wysokoenergetyczny w Donamed Rybnik
Laser wysokoenergetyczny GMD

Szybki kontakt

Skip to content